#1 Fri-11-08 21:58:25

Ghernie

Mistrz Gry

JestesNubem12
Zarejestrowany: Mon-11-08
Posty: 105

Porady/regulamin by Ghernie

Będąc tutaj (na tym forum), zauważyłem dużą samowolkę... (Chcę cos zrobic dla tego forum), więc stworzyłem to: (W ankiecie Ja nie glosuje )

Regulamin, a także porady dla uzytkownikow wg. Ghernie


Regulamin Forum
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Karta postaci:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Atrybuty by Torog
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Walka:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Zasady Tawerny i Bazaru
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Magia
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Reszte dopisze po mojej walce z Torogiem (Nie odbyła się przez nie przybycie MG)

Zasady dobrego MG'owania:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Ghernie (Sat-11-08 15:30:20)

Offline

 

#2 Fri-11-08 22:13:40

TorogVelrock

Member

status Ni
m
Call me!
Zarejestrowany: Mon-11-08
Posty: 92
Punktów :   
Nazwa bohatera: Arguk Pogromca
Poziom: Waaaagh!

Re: Porady/regulamin by Ghernie

Znacznie lepszy opis od aktualnego. radził bym aby Ten temat dać jako Regulamin


Siła: #Oznacza naszą siłę fizyczną, ile potrafimy udźwignąć jak mocno potrafimy się zamachnąć, czy jak daleko możemy rzucić bronią.  Określa również jak daleko lub wysoko możemy skoczyć.
Zręczność: #Określa czy potrafimy uniknąć ciosu mieczem, otworzyć zamek w drzwiach strzelić z łuku oraz to czy możemy się po cichu prześlizgnąć obok wroga.
Intelekt: #Mówi nam o tym jak mądrzy jesteśmy, czy znamy starożytny elfi język, czy potrafimy rozwiązać łamigłówkę, oraz jak duzo mamy w sobie magii(Czyli jak dużo czarów możemy rzucić.)
Charyzma: #Mówi nam o tym jak jesteśmy charyzmatyczni (proste;]), czy wynegocjujemy lepszą cene u handlarza, czy polubią nas w karczmi, czy zwierzak będzie nas lubił czy może nie
Wytrzymałość: #pozwala na przebieganie maratonu bez zmęczenia lub również skakania na wysokościach. Mówi nam również o tym czy przeżyjemy małą dawkę trucizny czy odrazu umrzemy po lekkim zadrapaniu
Celność: #Mówi nam o tym czy atakując wroga trafisz go w mięso czy może trafisz w Aorte szyjną. Określa naszą umiejętność walki na dystans oraz mówi nam czy trafimy w mały obiekt z dużego dystansu.

Dodajemy punkty według własnego uznania patrząc na to czy walczymy na dystans czy w zwarciu, czy czarujemy czy omijamy. Wszystko zależy od Ciebie.

Ostatnio edytowany przez TorogVelrock (Fri-11-08 22:30:21)


_________________________________________________________________________________
Ostatnio edytowany przez TorogVelrock (jutro 15:63:87)

Offline

 

#3 Sat-11-08 14:08:28

Aragami

Mistrz Gry

Zarejestrowany: Mon-11-08
Posty: 132
Punktów :   
Nazwa bohatera: Aragami
Poziom: A jest poziom??

Re: Porady/regulamin by Ghernie

@up
Niepodoba mi się bo zręczność powinna mieć wpływ na szybkość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.retro-vintage.pun.pl www.hogwartonline.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl