#1 Mon-11-08 15:13:34

Cornn

Główny Admin

406216
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: Sat-10-08
Posty: 52
Punktów :   

Zwierzaki (Pety)

O co chodzi?
Tak więc istnieje mała szansa że po walce spotkasz zwierzaka, który jeśli osłabisz go (jednak nie zabijesz) przejdzie na Twoją stronę. W najgorszym wypadku może być to borsuk, w najlepszym ognista salamandra czy też młode smoczątko. Na zasadzie pokemonów na gameboya ( ; D ) - osłabisz do ok. 10% HP, jednak nie zabijesz - stwór poddaje się Tobie. Nie każdego zwierzaka jednak możemy schwytać, tutaj też przydaje się charyzma - oczekujecie, że wystarczy ostro poturbować smoka, żeby się nam poddał? Nie ma tak łatwo. Potrzebna więc jest charyzma. Może to nie takie łatwe, by ładować swoje cenne punkty atrybutów w Charyzmę która teoretycznie się nie przydaje do niczego oprócz porozumiewania się z petami, jednak jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony.
Pety oczywiście atakują przeciwnika mogą być przydatne przy zdezorientowaniu go.


*
(>^-^)> Spodobał Ci się mój post/nienawidzisz mnie za niego? Reput plox! :3 <('^'<)
*

Offline

 

#2 Mon-11-08 18:43:37

Frankenstein

Mistrz Gry

Zarejestrowany: Mon-11-08
Posty: 60
Punktów :   

Re: Zwierzaki (Pety)

Prhajsbnuabu. Może jeszcze Safari Zone co? ; D


Karmienie. Rzucanie Kamieniami. Pokeball. ; D

Zamiast napieprzać w zwierzaka, nie można by go oswoić?

Ostatnio edytowany przez Frankenstein (Mon-11-08 18:44:04)


http://img89.imageshack.us/img89/9699/fatestaynightsigsb1.png

Avalon!

Offline

 

#3 Mon-11-08 18:46:32

Cornn

Główny Admin

406216
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: Sat-10-08
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zwierzaki (Pety)

To by było zbyt łatwe. (nie edytuję) A poza tym to nie jest na zasadzie złapania go potem w coś typu pokeball, po prostu zwierzak poddaje się tobie a potem go oswajasz.


*
(>^-^)> Spodobał Ci się mój post/nienawidzisz mnie za niego? Reput plox! :3 <('^'<)
*

Offline

 

#4 Tue-11-08 14:00:37

Aragami

Mistrz Gry

Zarejestrowany: Mon-11-08
Posty: 132
Punktów :   
Nazwa bohatera: Aragami
Poziom: A jest poziom??

Re: Zwierzaki (Pety)

Ciekawe było by to ,że umiejętność "władania" zwierzakiem zależała by od jakiegoś skilla.

Offline

 

#5 Tue-11-08 14:05:38

Gargoin

Moderator Globalny

3751106
Skąd: Płock
Zarejestrowany: Sun-10-08
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zwierzaki (Pety)

No i zależy - od charyzmy.


http://img366.imageshack.us/img366/4980/zarakikenpachixp6.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.orzelkolno.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.f1d.pun.pl www.foetrpl.pun.pl www.nakazdytemat.pun.pl